Aktualności

SPOTKANIE W ŚWIĄTECZNEJ ATMOSFERZE

  • Bogumiła Hyla-Dąbek
  • Published in ZUTW
  • Hits: 847


Było bardzo miło i wesoło, było elegancko, było smacznie, byli harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju, a to wszystko na przedświątecznym spotkaniu Zarządu ZUTW z członkami klubu "Asystent" oraz pracownikami naszego uniwersytetu.
Wszystkich zebranych przywitała, jak zawsze, Zofia Banaszak - prezes ZUTW, zapraszając jednocześnie do stołów, żeby  degustować świąteczne pyszności, które przygotowywali wszyscy uczestnicy dzisiejszego (20.12.2017) spotkania.
  

Miło zostali powitani i poczęstowani harcerze, którzy przynieśli Betlejemskie Światło Pokoju i odczytali jego tegoroczne przesłanie:
    
  

Przy stołach humory dopisywały. Wspominaliśmy wszystkie większe wydarzenia pierwszego półrocza. Pani prezes zapowiedziała ważne, kulturalne wydarzenie, które będzie miało miejsce w styczniu 2018 roku, prezentując plakat wykonany przez Bolesława Polarczyka.
Po skosztowaniu przygotowanych potraw, ciast, w ruch szły kartki i długopisy, bo niektórzy chcieli wzbogacić swoje przepisy o coś nowego, co im bardzo smakowało.
Świąteczny nastrój towarzyszył od początku do końca tego spotkania, a dopełniły go składane sobie życzenia.

Zdjęcia: Bolesław Polarczyk


Zdjęcia: Bogumiła Hyla-Dąbek
pozyczki

Log in