KLUB HAFTU 'ATŁASEK'

KLUB HAFTU 'ATŁASEK'

URODZINY KRYSTYNY CZAJKIW miniony poniedziałek (6 marca 2016) spotkały się członkinie klubu ,,Atłasek" na uroczystym spotkaniu w kawiarni ,,Karpicko" , by uczcić 80 lat prowadzącej klub - Krystyny Czajki. Już prawie 25 lat z nieustającym zaangażowaniem i ogromną wiedzą kieruje zespołem ludzi oddanych robótkom ręcznym. Ten dzień pełen wzruszeń, był niezwykłym dniem w Jej życiu, dniem radości i na pewno wielkiej satysfakcji z tych lat pracy z zespołem. Krystyna z nieodłącznym swym uśmiechem i łzami w oczach przyjmowała gratulacje i życzenia dalszych lat życia i pracy dla naszej uczelni. Był to na pewno ten Jej niezwykły dzień w życiu, a ,,sto lat" zabrzmiało gromko i z wielkim uczuciem miłości dla naszej Krystyny!

 

 Adriana Witkowska

Zdjęcia: Ewa Wilczyńska

Zakończenie roku akademickiego w klubach ATŁASEK i GOBELINW środę 22 czerwca słuchaczki z klubów ATŁASEK i GOBELIN spotkały się, by w życzliwej atmosferze zakończyć rok akademicki i złożyć sobie serdeczne życzenia spokojnych, zdrowych wakacji .
 

 
 
Uściski i wzajemne podziękowania, wymiana myśli wypełniły to spotkanie.

DO ZOBACZENIA  po wakacjach.!!

PRZEDŚWIĄTECZNA WYSTAWA RĘKODZIEŁA


Przedświąteczna wystawa prac słuchaczek z Klubu Haftu "ATŁASEK" i Klubu "GOBELIN" zorganizowana została 16 marca 2016 roku w Sali Klubowej naszego ZUTW. Był to radosny pokaz owoców pasji i talentów naszych koleżanek.Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych przez Hankę Nowicką:
OTWARCIE WYSTAWY 20-LECIA KLUBU "ATŁASEK"

                                                                                                                                 
                          


W środę 7 października 2015 r.  uniwersytecki Klub Haftu „Atłasek”obchodził jubileusz dwudziestolecia. Założony w 1995 roku, a jego pierwszą szefową była Stenia Krynojewska, po niej prowadzenie Klubu przejęła Krystyna Czajka i prowadzi go do dzisiaj, jej zastępczynią jest Łucja Żabińska. Najstarszymi stażem członkiniami Klubu są Barbara Bielerzewska, Maria Panasiuk i Henryka Patocka.

Jubileuszowe spotkanie otworzyła prezes Zofia Banaszak i poprosiła Krystynę Czajkę o refleksje o początkach działalności. Krystyna  mówiła m.in.o pracochłonności dzieł, które mieliśmy szczęście podziwiać na wystawie  i o uzdolnieniach artystycznych swoich klubowych koleżanek.

Barbara Konarska, kierowniczka „Oksymoronu” powiedziała, że czuje się na tym spotkaniu, jak w staroświeckim domu, przyozdobionym robótkami, które pokazują duszę ich autorek i złożyła naszym koleżankom serdeczne życzenia. Takie same życzenia przekazał Stanisław Matuszewski, kierownik Klubu Fotograficznego FotoX, Roman Czarnecki, kierownik Klubu Fotograficznego Fotooko i pani Danuta  Słomińska, vice-prezes Krośnieńskiego UTW, która wraz z koleżankami uświetniła jubileusz Klubu, a pięknie nakryty stół kusił pysznymi ciastami i napojami.

                                                                                                                                                                                           


Foto. Ewa Kwaśniewicz, Stanisław Matuszewski


pozyczki

Log in