Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku wita serdecznie na stronie internetowej !

Celem ZUTW jest podejmowanie i rozwijanie społecznych inicjatyw naukowych, oświatowych, kulturalnych, ekologicznych, a także kultury fizycznej i sportu, poprzez prowadzenie form działalności edukacyjnej, zdrowotnej, kulturalnej, twórczej i krajoznawczo - turystycznej dla osób starszych.

Słuchacze ZUTW, a jest ich obecnie około tysiąca, to osoby z różnych środowisk i kręgów społecznych, zróżnicowane pod względem wieku, wykształcenia i zainteresowań, wszystkich natomiast łączy chęć dokształcania się, rozwijania swoich zainteresowań, poszerzania horyzontów, chęć samorealizacji.

Odtwórz wideo

11 Klubów

21 Zespołów

Chór

Pracownia

Nadchodzące wydarzenia:

SZANOWNI SŁUCHACZE! W związku z zagrożeniem koronawirusem, w trosce o zdrowie naszych słuchaczy, Zarząd zdecydował o dalszym odwołaniu wszystkich zajęć Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zajęcia są zawieszone do odwołania ! Więcej: W sprawach ważnych prosimy o kontakt mailowy z ZUTW przez cały tydzień: e-mail: kontakt@utw.zgora.pl Prosimy o sprawdzanie naszej strony Internetowej: www.utw.zgora.pl oraz facebooka stowarzyszenia: www.facebook.com/ZUTW.ZGORA Wszelkie nowe informacje będą przesyłane mailowo. Uprzejmie prosimy o przekazanie tych informacji słuchaczkom i słuchaczom, którzy nie korzystają z Internetu. Osoby starsze znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka i dlatego nie chcemy narażać Państwa na potencjalne zagrożenia. Bardzo prosimy o podjęcie środków ostrożności i stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego w zakresie profilaktyki przed koronawirusem. Więcej informacji pod adresem: https://gis.gov.pl/aktualnosci/informacja-glownego-inspektora-sanitarnego-dla-seniorow/

Uniwersytet w liczbach

Kilka interesujących danych statystycznych, dołącz do naszego grona i stań się częścią Uniwersytetu Trzeciego Wieku
0
Słuchaczy
0
Kluby i zespoły
0
Lat działalności
0
Nagród i wyróżnień

Nasze miasto Zielona Góra

Zdjęcia wykonane przez naszych słuchaczy przestawiają miejsca znane każdemu