WYSTAWA “CZESKI RAJ” KLUBU FOTOX W CENTRUM PRZYRODNICZYM

0 Comments

W dniu 04.11.2016 klub fotograficzny FotoX zaprezentował swoją wystawę “CZESKI RAJ” w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze.
Plener fotograficzny na który pojechaliśmy jesienią 2014 roku w urokliwą czeską krainę,
zaowocował ciekawą wystawą, która widzowi przybliża uroki tamtych terenów.
Wystawa w Centrum Przyrodniczym zaistniała dzięki inicjatywie kierownika klubu fotograficznego “FOTOOKO” Romka Czarneckiego, który wprowadził nas na “salony” Centrum Przyrodniczego i przychylności Pani dr Krystyny Walińskiej, która zaakceptowała naszą wystawę, za co bardzo im dziękujemy. 
Otwarcia wystawy dokonała Pani dr inż. Agnieszka Janiak-Osajca, która w swym wystąpieniu ciepło i sympatycznie wyrażała się o naszej wystawie, zachwycając się pięknem zawartym w eksponowanych fotografiach.  Licznie przybyłym gościom przekazywała swój zachwyt, zachęcając do oglądania wystawy.
Wśród  licznie przybyłych gości cieszy nas wizyta koleżanek i kolegów z klubu fotograficznego FOTOOKO,   z klubu “Kontrapost” z opiekunem  artystą plastykiem Leopoldem Kolbiarzem,  z klubu “Termopile” i z klubu “Pastele”, które to kluby działają w ramach naszego ZUTW.
W otwarciu uczestniczył członek zarządu ZUTW   Roman Czarnecki, który  w imieniu zarządu pogratulował ciekawej wystawy. 
W miłej atmosferze przy kawie i ciasteczkach uczestnicy wystawy spędzali czas na oglądaniu fotografii i wymianie spostrzeżeń.

                                                                              

Foto. Teresa Żak, Irena Sosnowska, Irena Anioł. – kliknij