SEKRETY URODY

0 Comments

Każdy z nas chce mieć ładnie a przede wszystkim zdrowo wyglądającą skórę twarzy, szyi ,rąk. Każdy z nas pragnie, by była jasna, gładka i delikatna. Skóra pełni ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu. Chroni przed infekcjami, bierze udział w syntezie witaminy D i termoregulacji organizmu. Wystawiona jest na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego, jej codzienna pielęgnacja ma ogromne znaczenie. Kremy tłuste, nawilżające, nie zawsze wystarczają. W wieku dojrzałym wymaga wsparcia mocniejszego, czyli kosmetyków przyspieszających uelastycznienie skóry, spłycenia zmarszczek a nade wszystko, odpowiedniego nawilżania. Dziś uczestnicy spotkania zorganizowanego przez Zespół Żyjmy Zdrowiej, wzbogacili swoją wiedzę w tym zakresie.
Pani Magdalena Kozłowska i Monika Lucerek – dermokonsultantki, repezentujące Firmę ZIKO DERMO, ciekawie wprowadziły nas w temat.
Pani Magdalena wykonywała pomiary stanu nawilżenia i starzenia się skóry, udzielając indywidualnych porad. Pani Monika, instruowała, objaśniała , udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania, zadane przez słuchaczy. Pytań było sporo. Słuchacze obecni na spotkaniu otrzymali od Firmy ZIKO DERMO prezent ,w postaci kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

opr. Halina Sawa

Zdjęcia Magdalena Kozłowska i Monika Lucerek