MIKOŁAJKI W ZUTW

0 Comments

„Podczas gdy w dzieciach nie znajdziemy zbyt wiele dorosłości, w każdym
dorosłym znajdziemy mnóstwo z dziecka” – Walt Disney …

                    

Dzisiejsze Mikołajki sprawiły, że nasza uniwersytecka siedziba tętniła życiem jeszcze bardziej niż na co dzień. Świąteczny nastrój potęgowała wystawa fotograficzna zimowych zdjęć obu klubów fotograficznych, ubrana w ręcznie wykonane przez nasze słuchaczki ozdoby choinka oraz wiele innych świątecznych elementów dekoracyjnych.
Mikołajkowe czapeczki i kosz pełen upominków to dzisiejsze atrybuty koleżanek z klubu FOTOOKO. Ożyły nasze miłe chwile z dziecięcych lat i z lat, gdy ukradkiem kładliśmy 6 grudnia prezenty dzieciom, a potem wnukom pod poduszkę.

         
         
         

W zajęciach gimnastycznych “50+” prowadzonych przez Grażynę Wyczałkowską uczestniczy wiele naszych wysportowanych słuchaczek. Czują się młodo, są wesołe. Dzisiaj ich zajęcia były wyjątkowe. Mikołajkowe akcenty można było zauważyć u wszystkich pań. Podobnie, jak w klubie FOTOOKO i tutaj pojawiły się mikołajkowe upominki. Największy dla p. prezes Zofii Banaszak wręczyła Grażyna z podziękowaniami za możliwość prowadzenia w miłej atmosferze tak ważnych dla zdrowia zajęć, inni dziękowali za możliwość uczestniczenia w nich. Wykorzystany do tego mikołajkowy zwyczaj obdarowywania się prezentami dodał wiele uroku tym dzisiejszym zajęciom.
    
         
         

Przyglądałam się prowadzonym przez Grażynę Wyczałkowską zajęciom, fotografowałam i nie mogłam wyjść z podziwu, że o zazdrości nie wspomnę.  Wspaniale się panie, o przepraszam, patrząc na ich kondycję i werwę, to ciągle dziewczyny, zaprezentowały. Mikołajkowe zajęcia były wyjątkowe.

         
         
         

Każdy dorosły ma w sobie coś z dziecka i dobrze, żeby to pielęgnował. Dzisiejszy dzień był świetną ku temu okazją.