ZAWITAŁO DO NAS ŚWIATEŁKO POKOJU

0 Comments

Grudzień to czas przedświątecznych spotkań, składania sobie życzeń w klubach działających w naszym uniwersytecie.
20 grudnia Zarząd ZUTW spotkał się z członkami klubu ASYSTENT oraz przedstawicielami Centrum METAMORFOZ wraz z osobami biorącymi udział w obecnie realizowanym projekcie. Nie jest tajemnicą, że jest w nim sporo naszych słuchaczek.
Bardzo miłym gościem był Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego Czesław Fiedorowicz.
Zebranych powitała p. prezes Zofia Banaszak. Kolejno głos zabierali: przewodniczący Sejmiku oraz przedstawicielka Centrum Metamorfoz.

       
       

Zabierający głos, mówili o zbliżających się świętach, jako o okresie szczególnie wymagającym od ludzi życzliwości, ciepła, zrozumienia i tolerancji. Wszyscy razem, przy akompaniamencie słuchacza Eugeniusza Czerwińskiego, zaśpiewali kolędę, która mocno podkreśliła świąteczny charakter spotkania.
 
       
       

Bardzo miłym akcentem spotkania, przy wigilijno-świątecznych potrawach, były odwiedziny harcerza-studenta z Betlejemskim Światełkiem Pokoju. Światełko przekazał naszej p. prezes Zofii Banaszak.

       
       

Słuchacze, którzy są w klubie ASYSTENT to grupa ludzi, która na co dzień pomaga Zarządowi ZUTW w organizowaniu i obsłudze imprez, w pracach biurowych uniwersytetu, pełniąca dyżury, żeby inni słuchacze czuli się w naszej siedzibie pewnie i bezpiecznie. To ludzie, którzy często są na każde zawołanie Zarządu, poświęcając swój wolny czas dla ZUTW. To im i członkom Zarządu p. Prezes dziękowała podczas spotkania.

      
       

Centrum Metamorfozy, które powstało w roku 2015, jest to miejsce, jak mówiła ich przedstawicielka, dla nas wszystkich, gdzie zmieniamy swoje życie na jeszcze lepsze – mi.in. poprzez kolejne pozytywne zmiany wyglądu i samopoczucia.
Doświadczyło tego ostatnio wiele naszych koleżanek.

       

Panu Czesławowi Fiedorowiczowi wręczono karnet na trzy miesiące do klubu Fitnes i Crossfit 8K48 na pakiet treningów oraz analizę składu ciała. Przewodniczący Sejmiku przyjął prezent z uśmiecham, a my nie wątpimy, że z niego skorzysta, bo to samo zdrowie.

       

Spotkanie dalej przebiegało przy wspólnym śpiewaniu kolęd, kawie i makowcu oraz składaniu sobie świątecznych życzeń.

       
       

Całe spotkanie było nagrywane przez profesjonalistę i pewnie niebawem zobaczymy z niego też relację filmową.

       

Tutaj zobaczyć można film: https://www.youtube.com/watch?v=KcnEe-aWTWo