JUBILEUSZOWY BAL KARNAWAŁOWY

0 Comments

JUBILEUSZOWY BAL KARNAWAŁOWY ODBYŁ SIĘ TRADYCYJNIE W ZIELONOGÓRSKIEJ PALMIARNI, tym razem 24 lutego 2017 roku. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem przyjął Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki, który wielokrotnie podczas naszych jubileuszowych obchodów z okazji 25 – działalności Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku swoją obecnością zaznaczał, jak ważne są to wydarzenia dla środowiska zielonogórskich, i nie tylko, seniorów. Prezydent był obecny, kiedy na salę wjechał, płonący jubileuszowy tort, który kroił i podawał uczestnikom zabawy.

W BALU uczestniczyli słuchacze Uniwersytetu wraz z rodzinami, przyjaciółmi, także młodzi ludzie, którzy kolejny raz bawili się z nami – seniorami.

Tegoroczny BAL cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nie dla wszystkich starczyło miejsca. Do tańca grał Zespół Muzyczny METRUM. BAL zaczął się tradycyjnym polonezem. Potem tańce i tańce. Wodzirejka, Ola Matusiak, musiała mocno się starać, aby zachęcić bawiących do brania udziału w konkursach i wspólnych zabawach.

Atrakcją BALU był pokaz dwóch par tanecznych ze Szkoły Tańca GRACJA. Dziękujemy Alicji Górskiej za ten pomysł.

Równie dużą popularnością cieszyło się losowanie szczęśliwych kuponów. Niektóre z nagród miały ogromną wartość. O naszych darczyńcach piszemy więcej w marcowym programie zajęć. Dziękujemy wszystkim z Państwa za dary i otwarte serca. Gratulujemy szczęśliwcom, których kupony zostały wylosowane.

Dziękujemy też pracownikom PALMIARNI. Obsłużenie takiej ilości uczestników BALU nie jest sprawą prostą.

Szampańską zabawę zakończyliśmy po 3.00 nad ranem – już 25 lutego.

Do spotkania za rok.

Zofia Banaszak

Zdjęcia: Zuzanna Mróz

Zdjęcia z fotobudki: