MAJ W HAJDÚSZOBOSZLÓ

0 Comments

Słuchacze z rodzinami i przyjaciółmi od 20 do 27 maja br. wybrali się z BIUREM PODRÓŻY EXODUS z Zielonej Góry do HAJDÚSZOBOSZLÓ, uzdrowiska i miejscowość turystycznej na Węgrzech, największego kompleksu wodnego w Europie. Miasto położone jest w północno-wschodniej części Wielkiej Niziny Węgierskiej, w odległości 200 km na wschód od Budapesztu oraz 20 km na południowy zachód od Debreczyna. Zakwaterowani byliśmy w Hotelu JARJA*** zaledwie kilkadziesiąt metrów od wielkiego kompleksu termalnego Hungarospa oferującego zróżnicowane formy aktywności i rekreacji. Hotelowa restauracja dysponuje barem oraz tarasem, na którym każdego wieczoru była żywa muzyka taneczna.

Codzienne zabiegi w wodach termalnych, wycieczki, zwiedzanie pięknych miejsc na Węgrzech ( choćby pięknego Debreczyna, Tokaju ) pozostanie w naszej pamięci i zapewne przełoży się na nasze zdrowie. Wieczór Folklorystyczny w Tuba Tanya – i towarzyszące mu przeżycia, emocje pokazują zdjęcia.

Dziękujemy za wspólny pobyt, pełen życzliwości, radości i zabawnych sytuacji. Ewie z EXODUSU za opiekę, przekazywane na trasie i podczas pobytu wiadomości i sprawne prowadzenie zdrowotnego turnusu.

Zofia Banaszak

Zdjęcia: Elżbieta Józefowicz

Zdjęcia: Roman Grobarski


Zdjęcia: Alina Kruk