UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017 UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU w Strzelcach Krajeńskich

0 Comments

Na zaproszenie Czesława Gandy Prezesa Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gorzowie Wielkopolskim grupa słuchaczy z Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku akademickiego w Strzelcach Krajeńskich. Byli i bawili się z nami słuchacze z innych uniwersytetów: Gorzowa Wielkopolskiego, Skwierzyny, Witnicy, Kostrzyna, Bogdańca, Międzyrzecza i oczywiście Strzelec Krajeńskich.

Współpraca wymienionych utw może być przykładem jak wiele można zrobić działając wspólnie, zrealizować projekty, zintegrować się i co najważniejsze – poznać.

Gratuluję Organizatorom pomysłu i świetnej realizacji całego programu. Planty nad jeziorem w Strzelcach Krajeńskich to wymarzone miejsce na takie spotkania. Pomysł na prezentacje prac malarskich słuchaczy w takim otoczeniu miał niepowtarzalny charakter.

Wśród wielu wykonawców były i nasze prezentacje, także malarskie. Zespoły, które prowadzi w naszym Uniwersytecie Aleksandra Matusiak „AKOLADA” i „RADOŚĆ TAŃCZENIA”, brawurowo zaśpiewały i wykonały swoje pokazy, wciągając publiczność do wspólnej zabawy.

Podczas spotkania było wiele życzeń i ciepłych słów skierowanych do Jubilata Czesława Gandy. Od nas otrzymał „7 czerwonych róż”, które wyśpiewała Mirosława Branicka – Polarczyk.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie.

Zofia Banaszak

Zaproszenie

FOTO. Stanisław Matuszewski

Zdjęcia: Bolesław Polarczyk

Relacja Radia Zachód