WIELKANOCNE SPOTKANIE

0 Comments

Poniedziałkowe popołudnie upłynęło słuchaczom naszego uniwersytetu, którzy są w Zarządzie i klubie ASYSTENT na wspólnym świątecznym spotkaniu. Spotkali się ludzie, dzięki którym na uniwersytecie dużo się dzieje. Ludzie, których zaangażowanie i praca czyni ofertę dla słuchaczy bardziej atrakcyjną.
Nic dziwnego, że p. Elżbieta Józefowicz – zastępca prezesa ZUTW – serdecznie dziękowała klubowi ASYSTENT, przekazując na ręce kierującej klubem Marii Wróblewskiej wiązankę kwiatów.
Pierwszy raz nie było na świątecznym spotkaniu p. prezes Zofii Banaszak, ale mimo to czuliśmy jej obecność, gdy smakowaliśmy słodki prezent, jaki nam przekazała. Dziękujemy.
Przy lampce wina, tradycyjnych, wielkanocnych jajkach i innych świątecznych potrawach, które sami przygotowaliśmy, przy ciastach, które upiekliśmy, mogliśmy zapomnieć, że w domu czekają świąteczne porządki, zakupy i bardzo miło spędzić te kilka godzin. Zawsze many o czym rozmawiać, dyskutować, lubimy się, więc i dzisiejsze, świąteczne spotkanie należy zaliczyć do udanych.

Zdjęcia: Bogumiła Hyla-Dąbek