Podsumowanie 5 lat działalności klubu „COGITO”

0 Comments

Radosnymi wydarzeniami warto cieszyć się jak najdłużej. Na spotkaniu 09.04.2018r. w Sali Słonecznej ZUTW postanowiliśmy przy kawie, torcie, smakołykach , wrócić do obchodów 5 lecia Klubu „Cogito ” które świętowaliśmy 20 marca 2018 przy wypełnionej widowni w Sali im. Janusza Koniusza WiMBP

Ludzka myśl żywi się radością . Bez niej nie ma nie tylko inteligencji, ale i odwagi i wielkoduszności” /Charaktery nr 5 maj 2016/

Na tym dzisiejszym spotkaniu uroczyście pasowani na „filozofa niedoskonałego” były osoby które nie mogły uczestniczyć 20 marca: koleżanki Jadwiga Korcz- Dziadosz i Jadwiga Lechny oraz kolega Edward Cupiał.

Przy kolorowo –wiosennej oprawie spotkania –uśmiechnięci , zadowoleni w przyjaznym gronie podsumowaliśmy nasze 5 lat.

Chcę dodać ,że Klub „Cogito” wykazał się solidarnością w organizowaniu marcowego wydarzenie oraz dzisiejszego spotkania. Wszyscy włączali się w pomysły na etapie przygotowań a później we wszelkie konieczne prace.

Zaczynamy następne 5 lecie…

Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto” SOKRATES

Kierownik Klubu : Jerzy Lewandowski i Barbara Czarnecka

Spisała Halina Maszner

 

Dzisiejsze /jak i poprzednie/ spotkanie profesjonalnie udokumentowali koledzy z Grupy Fotogaficzno-Filmowej “Kwadrat”: Bolesław Polarczyk ,Roman Grobarski, Andrzej Josicz.

Zdjęcia: Bolesław Polarczyk

Zdjęcia: Roman Grobarski