ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI

0 Comments

Bardzo dobrze układa się nasza, seniorów – słuchaczy ZUTW, współpraca z Przedszkolem nr 34. “Rozśpiewane przedszkole”, którym kieruje p. Renata Rogacewicz, było dzisiaj, 12.04.2018 organizatorem XII Mędzyprzedszkolnego Przeglądu Piosenki. Impreza odbyła się w Teatrze Lubuskim pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego i Lubuskiego Kuratora Oświaty w Gorzowie Wlkp. p. Ewy Rawy.
Nie mogło na koncercie, w którym wzięły udział dzieci z zielonogórskich przedszkoli, zabraknąć naszych słuchaczy z p. prezes Zofią Banaszak, zaprzyjaźnionych z milusińskimi.
Międzypokoleniowe spotkania bardzo sobie cenimy, bo sprawiają nam wiele przyjemności i satysfakcji. Przynoszą one korzyść nam i dzieciom, którym przekazujemy swoją wiedzę, doświadczenie, obdarzamy serdecznością.
Oklaskiwaliśmy dzisiaj występy przedszkolaków, które stawiały pierwsze kroki na deskach teatru. Przygotowane z nauczycielkami piosenki, stroje budziły nasz podziw, wywoływały wspomnienia, gdy sami nasze dzieci przygotowywaliśmy do zajęć przedszkolnych, a dzisiaj już podziwiamy dokonania wnucząt.

  
     

Występujące na deskach teatru dzieci, uczyły się też bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Koncert zakończył się rozdaniem prezentów wszystkim przedszkolom, bo wszyscy na nie zasłużyli.

  

My, gratulujemy wszystkim dzieciom występów. Gratulujemy również organizatorom, pracownikom zaprzyjaźnionego z nami Przedszkola nr 34, wspaniałej imprezy. Dziękujemy za miłe przedpołudnie.

Zdjęcia: Bogumiła Hyla-Dąbek