SPOTKANIE KLUBU KRYSZTAŁ

0 Comments


W dniu 24.10 br odbyło się drugie w nowym roku akademickim spotkanie klubu „Kryształ”. Wzięło w nim udział 18 osób, w tym kilkoro nowych członków. W tej wspaniałej sytuacji ustaliliśmy, że nasza dalsza działalność będzie polegała na przerabianiu tematów w części znanych, uzupełnianych o nowe informacje oraz poszerzanie wiedzy parapsychologicznej.

Jubileusz X-lecia istnienia klubu „Kryształ” obchodzimy 11.02.2020 r. o godz. 16,00 w sali im.Koniusza. Szefowa Marynia eS zaapelowała, oby już zbierać pomysły i układać plany organizacji tej imprezy.

Kolejnym tematem spotkania był wykład Maryni o kamieniach rzadkich. Usłyszeliśmy o minerałach, takich jak: uleksyt, spat islandzki, shiwa lingua, brazylianit, dumortieryt i inne. Obejrzeliśmy okazy w/w kamieni. Uzupełniające informacje mieli wieloletni członkowie klubu.

Na zakończenie spotkania szefowa klubu / wiadomo kto/ poprowadziła super medytację z kryształami, którą poprzedziła plikiem informacji i wskazówek dla mniej wprawionych w medytowaniu. Szkoda, że medytujemy tylko raz w miesiącu…

Opr. Maria Siatecka