SYLWESTER 2019/2020 w Rabce

0 Comments

Słuchacze ZUTW wraz rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi przełom roku 2019/2020 spędzili w Rabce Zdrój od 28 grudnia do 2 stycznia. Pobyt w Sanatorium CEGIELSKI był dla wielu także pobytem prozdrowotnym /zabiegi, masaże, inhalacje solankowe, zajęcia fitness…/
Organizatorem wyjazdu był OSW SPORTKONTAKT z Wisły. Oferta dla uczestników poszerzona o zabawę SYLWESTROWĄ ze znakomitą orkiestrą góralską, świąteczne obiady i śniadania, ognisko z pieczeniem kiełbasek i występem Kapeli Góralskiej, wycieczki po atrakcjach Rabki, Parku Zdrojowym, wypady w góry…to wszystko pozostanie nam w pamięci.
W pamięci pozostanie niezwykle przyjazna atmosfera całej grupy – życzliwość, chwile pełne uśmiechu i radości. Dziękujemy za to wszystkim.
Dziękujemy naszej uczestniczce Jagodzie Sobczak, za ciekawe informacje i przekaz przewodnika na trasie z Zielonej Góry do Rabki i w drodze powrotnej, w Rabce i wyjściach w góry. Dziękujemy Wojtkowi za opiekę nad grupą w górach. Dziękujemy też Sławomirowi Zwolakowi z OSW SPORTKONTAKT  za organizację wyjazdu i pobytu oraz wszystkim pracownikom CEGIELSKIEGO.

Więcej informacji autorstwa Jagody Sobczak ukaże się w kolejnym numerze INSPIRACJI .

Do zobaczenia w grudniu 2020!

                                          Zofia Banaszak

Zdjęcia: Elżbieta Subocz

Zdjęcia: Krzysztof Subocz

Zdjęcia: Jagoda Sobczak

Zdjęcia: Andrzej Polański