SPOTKANIE Z TOMASZEM GAWAŁKIEWICZEM

0 Comments

Ostanie, wtorkowe spotkanie w Klubie „Footoko”, było inne niż zwykle. Naszym gościem był pan Tomasz Gawałkiewicz, znany fotograf, długoletni reporter Gazety Zielonogórskiej a potem Lubuskiej i różnych agencji prasowych. Sylwetka pana Tomasza jest znana od lat zielonogórzanom z ulic miasta, a przede wszystkim ze stadionu żużlowego i z innych obiektów i imprez sportowych. Jego specjalnością jest fotografia sportowa i właśnie za takie fotografie zdobył wiele prestiżowych nagród.

Głównym tematem wywiadu jaki, przy okazji, przeprowadził do „Inspiracji” z naszym gościem Włodek Włodarczak była oczywiście praca pana Tomasza, jej początki, sukcesy i zwykła codzienność reporterska. Pytań, nie tylko od Włodka padło wiele. Na wszystkie odpowiadał otwarcie i wyczerpująco. Atmosfera była serdeczna, czuliśmy wszyscy, ze łączy nas wspólna pasja. Fotografia.

Ewa Kwaśniewicz

Zdjęcia: Bolesław Polarczyk
{avatargalleria src=picasa search=useralbum string=$104697525498516872316/SPOTKANIEZTOMASZEMGAWAKIEWICZEM151215BPOLARCZYK?locked=true$ theme=classic/}

Zdjęcia ze spotkania w galerii wydarzenia.