Zakończenie Roku 2015 w FotoX

0 Comments
                                                     

                                                     Spotkanie przedświąteczne w Klubie FotoX

Ostatnie zajęcia podsumowujące członkowie Klubu FotoX spędzili uroczyście przy choince i odświętnie nakrytym stole, by w przedświątecznej atmosferze podsumować nasze osiągnięcia w 2015 r. i ustalić w zarysie plan na nadchodzący Nowy Rok. 

W spotkaniu  uczestniczyła Pani Prezes ZUTW  Zofia Banaszak, członkowie  zarządu  oraz harcerze . Stanisław Matuszewski serdecznie powitał wszystkich uczestników spotkania, podziękował za współpracę w minionym roku i złożył życzenia z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku.

Pani Prezes – Zofia Banaszak,  ciepłymi słowami wyraziła aprobatę dla dotychczasowej działalności Klubu, dla wspaniałej atmosfery jaka panuje w Klubie, a także dla chęci słuchaczy  do ciągłego pogłębiania wiedzy w zakresie fotografii . Wspomniała także o przyznanym Złotym Dukacie Lubuskim dla ZUTW, który został przyznany za osiągnięcia w dziedzinie kultury (do której należy również fotografia), a który będzie wręczany 21.12.2015 r.

Nasze spotkanie uświetnili  zielonogórscy harcerze przekazując  słuchaczom ZUTW  PłomieńBetlejemskiego Światła Pokoju.Tegoroczna jubileuszowa 25 edycja  Betlejemskiego Światła  przebiega pod hasłem  ‘’Zauważ człowieka”. Przekazując światło chcą nie tylko zauważyć drugiego człowieka, ale także przekazać harcerskie ideały braterstwa, radości, i służby.

Poszliśmy także do Sali Słonecznej gdzie odbywało się również spotkanie zorganizowane przez słuchaczy Zespołu Plastycznego „ALLA PRIMA”, a na które słuchacze Klubu Foto X zostali zaproszeni.. Czas spędzany ze słuchaczami Zespołu “AllaPrima” umilało wspólne śpiewanie kolęd, poczęstunek i wesołe rozmowy. Na zakończenie składano wzajemnie serdeczne życzenia zarówno świąteczne jak i noworoczne.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie świątecznych dekoracji, wspaniałych domowych ciast, przy których spędziliśmy miło czas wznosząc toast za nadchodzący Nowy Rok.

                                                                                           Szelestu w kieszeni i słońca promieni
                                                                                         Oraz by rok cały po prostu był wspaniały.
 
                                                                                                                                 Jadwiga Szuba
                                                                                                                                 Krystyna Jaworska

                                                

Foto. Krystyna Jaworska, Jadwiga Szuba, Maria Weiss, Zofia Stępka, Teresa Żak, Stanisław Matuszewski

{avatargalleria src=picasa string=$102332102176153554039/ZakonczenieRoku2915WFotoX$theme=classic/}