Mróz w kryształ lodu zapisany- wystawa fotograficzna

0 Comments

25 stycznia 2016 r. o godz. 18.00 w Galerii Horex w Krośnie Odrz. Centrum Artystyczno – Kulturalne Zamek została otwarta wystawy fotograficzna naszej słuchaczki Krystyny Nawrockiej pt „Mróz w kryształ lodu zapisany”. Jest to pierwsza wystawa nowego sezonu artystycznego w galeriach wystawienniczych CAK Zamek w Krośnie Odrz.
 
W ciekawej scenerii krośnieńskiej galerii handlowej, na jej ceglanych ścianach, zawisły piękne fotografie kryształów lodu.

Wrażliwość i niepospolita wyobraźnia Autorki wystawy, dały nam możliwość przeżycia ciekawych wrażeń, zaskakując niezwykłymi zdjęciami.
Wystawa Krysi Nawrockiej powstała po propozycji otrzymanej od Pani Pauliny Downar, pracownicy CAK Zamek w Krośnie Odrzańskim. Krysia zaskoczona została terminem wystawy. Miała kilka dni na podjęcie decyzji. Ale takich propozycji nie można lekceważyć i Krysia odważnie podjęła się tego trudnego wyzwania. Całą pracę związaną z wystawą, jej przygotowaniem i otwarciem wzięli na siebie pracownicy CAK Zamek w Krośnie Odrz. Wystawę otworzył Dyrektor Pan Tomasz Miechowicz, kierując wiele ciepłych słów pod adresem Autorki wystawy, wręczając jej piękny bukiet kwiatów. Podkreślić należy wielki wkład pracy, włożony przez Panią Paulinę Downar i Pana Jerzego Szymczaka w przygotowanie tego wernisażu. To ludzie z pasją, kochający to co robią i kochający tych, którym służą swoją pracą i wiedzą.
   

Na wernisaż przybyli z Zielonej Góry przyjaciele i znajomi Krysi. Wernisaż zaszczyciła też swoją obecnością wiceprezes ZUTW Elżbieta Józefowicz – członek Klubu FOTOOKO.

Na wernisażu pojawili się też mieszkańcy Krosna Odrz. wśród których była wiceprezes UTW w Krośnie Odrz. Danuta Słomińska.
 

Droga Krysiu, dziękujemy Ci za wystawę i wrażenia, których jesteś sprawczynią. Czekamy na kolejne wernisaże – Twoje i naszych przyjaciół z FOTOOKA . Wernisaż rejestrowany był przez miejscowe media i TVP Gorzów Wlkp.

Tekst: Roman Czarnecki, Zdjęcia – Hanka Nowicka