KONCERT MAJOWY „AKOLADA” i PRZYJACIELE

0 Comments

 

Koncert, który odbył się 17 maja 2016 roku zgromadził w Sali Dębowej WiMBP tłumy. To jedno z wydarzeń w Zielonogórskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, które wpisuje się w obchody jubileuszowe naszej uczelni. Radość, zabawa, taniec, śpiew… W koncercie uczestniczyli: Zespół RETRO z Klubu Seniora przy Domu Kultury ze Świebodzina (prowadzenie: Aleksandra Matusiak), Zespół AKADEMIA ze Zbąszyneckiego UTW (prowadzenie: Ewa Prążyńska ), Zespoły z ZUTW: AKOLADA (prowadzenie: Aleksandra Matusiak), ŚPIEWNIK UNIWERSYTECKI ( prowadzenie: Mirosława Branicka – Polarczyk i Stefania Kozak) i Grupa Taneczna RADOŚĆ TAŃCZENIA ( prowadzenie: Aleksandra Matusiak).  Koncert prowadziła: Zofia Banaszak.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali słodki pyszny poczęstunek dla wszystkich uczestników – byli to artyści z naszych grup taneczno – śpiewaczych.

Dziękujemy Oli Matusiak za pomysł KONCERTU i jego realizację, Stanisławowi Lewandowskiemu za pomoc techniczną i medialną, Bolesławowi Polarczykowi za utrwalenie koncertu na zdjęciach.

Zofia Banaszak

Zdjęcia: Bolesław Polarczyk
{avatargalleria src=picasa serach=useralbum string=$108682724661314386071/6285945974949802945$ height=0.6 width=80% cr=false theme=classic/}
 
Kilka kadrów z imprezy znajdziesz na filmiku.