WERNISAŻ WYSTAWY FOTOGRAFICZNEJ WITNICA

0 Comments


W minioną sobotę (18 czerwca 2016 r) w Browarze – Witnica odbyło się oficjalne otwarcie wystawy zdjęć wykonanych przez słuchaczy ZUTW podczas listopadowego pleneru.

„Browar widziany inaczej” – tytuł oddaje znakomicie treść fotografii, które najbardziej ucieszyły pracowników i prezesa Browaru pana Zdzisława Czyrka. Wybrane z prawie 200 – tu przesłanych – 52 fotografie poddane zostały ocenie konkursowej przez jury w składzie: Czesław Ganda, Olga Czarnecka, Lucyna Królicka i Władysław Wróblewski.
 
Wyróżniono następujących kolegów:

I i II miejsce Włodzimierz Włodarczak – Fotooko

III miejsce Regina Pawliczak – Fotooko

2 wyróżnienia – Teresa Kaczmarek– FotoX

Wszystkie fotografie znalazły swoje stałe zaszczytne miejsce w Muzeum Browaru Witnica. Zanim jednak zawisną tam na stałe będą wypożyczane na inne wystawy organizowane przez naszych kolegów z FOTOKO.

Oprócz emocji jakie towarzyszyły nam podczas wernisażu wspomnieć muszę radosną zabawę jaka stała się naszym udziałem podczas PIWNEGO PIKNIKU . Dziękujemy organizatorom za zaproszenie! A specjalne podziękowanie panu Romanowi Sybalowi za pokazanie nam Browaru i opowieść o produkcji piwa w tym zabytkowym produkcyjnym obiekcie i opiekę!
Jadwiga Korcz-Dziadosz

 

 zdjęcia Romek Grobarski:

 

{avatargalleria src=picasa serach=useralbum string=$108682724661314386071/6298206828575604177$ height=0.6 width=80% cr=false theme=classic/}