NOWOROCZNE SPOTKANIE KLUBU FOTOOKO

0 Comments

Tradycyjnie, członkowie klubu FOTOOKO spotkali się dzisiaj – 3 stycznia 2017 roku, żeby złożyć sobie noworoczne życzenia i przy przygotowanym przez Elżbietę Muszyńską, Wandę Maciejewską, Beatę Wołyniec i Reginę Chochę poczęstunku oraz lampce szampana, którym dzielił Roman Grobarski, wspólnie powitać rok 2017. Życzenia złożył wszystkim kierownik klubu Roman Czarnecki, przy okazji podsumowując pierwsze półrocze roku akademickiego w klubie i dziękując wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili się, że wszystkie podjęte w klubie zadania były sprawnie i dobrze wykonane.

       
Elżbieta Józefowicz poczęstowała wszystkich cukierkami owiniętymi w noworoczne życzenia. To była miła niespodzianka, tym bardziej, że niektóre życzenia były bardzo dowcipne i wywoływały śmiech u czytających i słuchających.

                         
       
       

Z życzeniami dla klubowiczów zdążyła, jak zawsze zapracowana, p. prezes Zofia Banaszak. Wspólna lampka szampana, a później niektórzy chcieli jeszcze zrobić sobie pierwsze w tym roku zdjęcie z p. Prezes.

     
       

W noworocznej atmosferze zastanawiano się nad przyszłością klubu. Sporo na ten temat mówił sam kierownik. Były głosy podkreślające Jego duże zaangażowanie. Wszystkim oczywiście zależy, żeby klub się rozwijał, żeby był rozpoznawalny, nie tylko w ZUTW, ale i na terenie naszego miasta oraz województwa. Na pewno w dużej mierze zależy to od jakości zdjęć, jakie będziemy prezentowali na planowanych wystawach. Dlatego ciągle się uczymy od lepszych i doskonalimy swoje zdjęcia, które są naszą pasją. Jesteśmy bowiem członkami KLUBU FOTOGRAFICZNEGO.

       

                                                  Opracowanie i zdjęcia: Bogumiła Hyla-Dąbek