Monte Verde w Witnicy

0 Comments

Bardzo starannie przygotowywaliśmy się do występu w Witnicy ( 9 III). Jechaliśmy tam pierwszy raz więc chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony. Do programu „Dzieje grzechów” dołączyliśmy inne dowcipne i zabawne numery z poprzednich naszych występów. Wygodny autokar dowiózł nas szczęśliwie do Witnicy, gdzie czekała na nas p. prezes tamtejszego UTW – Ewa Janowicz. Występ nasz odbywał się w elegancko przygotowanej sali Regionalnego Centrum Ratownictwa. Publiczność ( 180 osób) zapełniła miejsca a organizatorzy niestety nie mogli pomieścić wszystkich chętnych. Po powitaniach i krótkich przemówieniach p. prezes E. Janowicz i naszego kierownika R. Czarneckiego rozpoczął się program kabaretowy. Tak się złożyło, że oprócz Ewy Żółciak, wystąpili wszyscy członkowie „Monte Verde”. Zadebiutował – udanie!- Gracjan Grzesiewicz!

Panie, bo one w większości były odbiorcami programu, bardzo emocjonalnie reagowały na nasz występ a my, słysząc ich śmiechy i oklaski czuliśmy, że program przypadł do gustu witnickiej publiczności.

Na zakończenie panowie wręczyli nam tulipany i piękne stroiki – gniazdka z bajkowymi ptaszkami. Były to dzieła jednej z członkiń WUTW.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Przyjaciół Witnicy i WUTW za wspaniałą atmosferę spotkania a dodam, że skończyło się smakowitym poczęstunkiem i tańcami, do których przygrywał…akordeonista…!!!

Bożena Rudkiewicz

Zdjęcia: Krzysztof Subocz

Relacja filmowa