W zgodzie z naturą

0 Comments

Indywidualna wystawa fotograficzna Krysi Nawrockiej zatytułowana „W zgodzie z naturą” otwarta została 21 marca 2017 r. w Galerii Handlowej Horex w Krośnie Odrz. „W zgodzie z naturą” to piękna wystawa fotografii ptaków i to ptaków, których miejscem gniazdowania są okolice Krosna Odrz. To wystawa zdjęć ptaków w różnych sytuacjach, to zdjęcia świadczące o wielkiej wrażliwości Autorki na piękno przyrody, ale też świadczące o jej niesamowitej cierpliwości i spostrzegawczości. Wystawa cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Krosna Odrzańskiego, którzy mają możliwość zobaczyć jak wiele gatunków ptaków żyje wokół Krosna. Dla wielu z nich to jedyna okazja by dowiedzieć się, że Krosno otoczone jest piękną przyrodą, o której być może nie wszyscy wiedzą. Miałem możliwość obserwować klientów Horexu, którzy zatrzymywali się zdumieni przed pięknymi zdjęciami ptaków. Krysiu, gratulacje !!!

Szkoda, że tej wystawy nie możemy wpisać w osiągnięcia naszego klubu i naszego ZUTW. Z wystawy nie wynika że jesteś jedną z nas. Mam nadzieję, że Krysia nie będzie miała nam za złe, że pozwalamy sobie na tych kilka słów o jej wystawie na stronie naszego klubu FOTOOKO.

Jednocześnie informuję, że wystawa jest czynna do końca czerwca tego roku.

Tekst i zdjęcia: Roman Czarnecki