GRUPA FOTOGRAFICZNO-FILMOWA “KWADRAT”

0 Comments

 

Od tego roku akademickiego 2017/2018 w naszym uniwersytecie działa Grupa fotograficzno-filmowa “Kwadrat“, której założycielem i szefem jest Bolesław Polarczyk. Grupa liczy jedenaście osób i właściwie jest już grupą zamkniętą. No, chyba, żeby chciał do nas dojść ktoś z doświadczeniem, od kogo moglibyśmy się więcej nauczyć.
Tymczasem po zakupieniu i zainstalowaniu programu Pinnacle Studio, który jedni znają lepiej, inni słabiej, a niektórzy dopiero go poznają, niektórzy mają też inne programy, montujemy filmy, robimy prezentacje zdjęć. Lubimy filmować ważne wydarzenia rodzinne, nasze podróże i to, co dzieje się w ZUTW. Materiału do obróbki i zmontowania filmu, jak widać, nam nie brakuje.
Ostatnio pracujemy nad filmem z 10-lecia na ZUTW Steni i Andrzeja Kozaków. Kto był ten wie, jaka to była ładna uroczystość, więc warto, żeby została utrwalona.
   
Grudzień, to miesiąc spotkań mikołajkowych, przedświątecznych, które nie ominęły też naszej grupy. Bolek Polarczyk zaprosił wszystkich na pizzę. Czujemy się dobrze w swoim towarzystwie, więc nic dziwnego, że wspólne wyjście do pizzerii miło wspominamy. Bolku, dziękujemy!
 
  
I tak, ucząc się czegoś nowego, przekonujemy się, że dla chcącego nic trudnego. Chęci i zapału wystarczy nam na długo, czego życzymy wszystkim ludziom z pasją. Jak wiemy, wśród słuchaczy ZUTW takich nie brakuje. Pozdrawiamy wszystkich mikołajkowo i  świątecznie.
                                           Członkowie Grupy fotograficzno-filmowej “Kwadrat”