Marzec 2018 w Monte Verde

0 Comments

Po udanej, teatralnej premierze programu „Życie podróżą jest” 15 .01.i krótkim odpoczynku przyszedł pracowity marzec. 5. 03. przedstawiliśmy nasz program w Hydrozagadce. Dedykowany był p. Agacie Miedzińskiej – szefowej Zok-u. Pani. Agata nie mogła wtedy na nim być, ale godnie zastąpili Ją pracownicy, którzy bardzo życzliwie nam pomagali i towarzyszyli w ciągu całego występu.

Jak powiedziała p. prezes Zofia Banaszak, nawet, jak ogląda się ten program kolejny raz, można się szczerze uśmiać i zauważyć nowe, ciekawe akcenty. Publiczność w Hydrozagadce nagrodziła nas gromkimi oklaskami – a to dowodzi, że program podobał się.

9 marca na zaproszenie kierowniczki Ośrodka Kultury w Czerwieńsku zaprezentowaliśmy „Życie podróżą jest” licznie zgromadzonym paniom z okazji Dnia Kobiet. Jak nas poinformowano, zaproszenia na występ rozeszły się w ciągu 3 godzin. W Czerwieńsku gościliśmy drugi raz i zawsze jest tam bardzo radosna atmosfera. Bawiliśmy się wspólnie ze słuchaczami a ich śpiewy i oklaski w czasie naszego występu świadczą, że „Życie podróżą jest” stało się wspólną podróżą w świat piosenek i żartów.

Smakowity poczęstunek z lampką szampana i kwiaty dla członkiń zespołu dopełniły miłe przeżycia z Czerwieńska.

W marcu również przeżyliśmy inne, radosne wydarzenie: nasza opiekunka, aktorka Elżbieta Donimirska na XX Festiwalu „Oblicza Teatru” w Polkowicach otrzymała nagrodę publiczności za rolę drugoplanową w spektaklu „Gdy przyjdzie sen – tragedia miłosna”.

Bietko!!! GRATULUJEMY!

 

 

Bożena Rudkiewicz

Zdjęcia: Małgorzata Kluj – Czerwieńsk