KLUB KWADRAT ZAKOŃCZYŁ ROK 2018/2019

0 Comments


To był kolejny, trzeci już rok działalności Klubu Fotograficzno-Filmowego “Kwadrat”. Rok pełen nowych wyzwań, projektów, doskonalenia fotografowania i filmowania. Członkowie klubu są bardzo aktywnymi słuchaczami ZUTW. Nie tylko korzystają z tego, co im uniwersytet oferuje, ale też włączają się czynnie w te wydarzenia. Fotografują, filmują, tworząc na bieżąco kronikę wydarzeń na naszym uniwersytecie. Byli wszędzie, zostawiając swój ślad w postaci zdjęć i filmów, co można zobaczyć na stronie ZUTW, na Facebooku. Wszystko zawsze robili i robią zespołowo, bo dobrze rozumieją, że dobra współpraca przynosi lepsze efekty. Duża w tym zasługa kierownika Bolesława Polarczyka, który, trzeba przyznać, umie zmobilizować do pracy i współpracy. Klub podjął się przeprowadzenia konkursu fotograficznego dla fotografujących słuchaczy lubuskich utw. Organizacyjnie to spore przedsięwzięcie, ale, jak się uda, to też duża satysfakcja.
Największą nagrodą dla członków Klubu “Kwadrat” jest widoczne zadowolenie z tego, co robią, innych słuchaczy ZUTW, klubów, zespołów, chóru i Zarządu ZUTW.
Dzisiaj, 10 czerwca 2019, w wyjątkowo pięknej scenerii 
ForRest Hotel & Restaurant w Zielonej Górze – Raculi, przy obiedzie, kawie, lodach członkowie Klubu Fotograficzno-Filmowego “Kwadrat” pożegnali ten rok akademicki. Oczywiście prawie wszyscy przyszli z aparatami fotograficznymi, a było, co fotografować, bo teren wokół restauracji jest wyjątkowo uroczy. Dobra atmosfera w klubie powoduje, że jego członkowie lubią ze sobą spędzać czas, więc nic dziwnego, że dzisiejszy wspólny obiad przedłużał się i przedłużał.
Podziękowaliśmy B. Polarczykowi za ten rok i poprosiliśmy o następny.
    

Zdjęcia: Krystyna Filmanowicz

Zdjęcia: Janina Komorowska

Zdjęcia: Bogumiła Hyla-Dąbek

Zdjęcia: Roman Grobarski

Zdjęcia: Bolesław Polarczyk