Projekty 2019-2

0 Comments

PROJEKTY 2019

Projekt – realizacja zadania publicznego nr DM.I.614.12.23.2019 o wsparcie realizacji zadania publicznego w obszarze promocji województwa pod tytułem: „działania promocyjne wpływające na pozytywny wizerunek województwa w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr i dziedzictwa narodowego”. Umowa zawarta w dniu 28 maja 2019 roku w Zielonej Górze miedzy Województwem Lubuskim – Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego a Zielonogórskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku na realizację zadania publicznego pod tytułem „5.Festiwal Filmu i Teatru Kozzi Czyżewski Fijewski”.

 

Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza do udziału w 5. Festiwalu Filmu i Teatru Kozzi Czyżewska Fijewski 12-16 czerwca 2019 Zielona Góra, Żary, Wiechlice.

Na program Festiwalu składają się nietuzinkowe wydarzenia, które połączone są wspólną linią programową: film-aktor-książka-teatr i ich związki. Festiwal to przegląd polskich filmów sensacyjnych i obyczajowych (konkurujących o nagrody KLAPS 2019) oraz środkowoeuropejskich ułożonych w sekcje filmowe, spotkania z gośćmi festiwalowymi (aktorami/reżyserami/krytykami), z książką filmową/teatralną i ich bohaterami – aktorami. Festiwal to także współczesne spektakle teatralne, monodramy, recitale i koncerty.

Więcej informacji tutaj: http://www.festiwal.norwid.net.pl

Zrealizowano przy pomocy finansowej Województwa Lubuskiego