DOBRO POWRACA

0 Comments

Wakacje na półmetku i powoli wszystkie UTW zapewne zaczynają planować prace na kolejny rok akademicki. Zanim jednak zaczną się regularne wykłady możecie Państwo skorzystać już teraz z kolejnego bezpłatnego wykładu kierowanego właśnie do Seniorów. To już trzeci wykład zrealizowany dla Państwa Słuchaczy w ramach projektu stypendialnego MKiDZN zamieszczany na platformie YouTube na kanale EduSenior.

Dotychczasowe statystyki wskazują, że poprzednio przesłane wykłady cieszą się zainteresowaniem Słuchaczy UTW: „Język polski okuty na 4 kopyta” ma już 828 odsłon; drugi, przesłany później zestaw 3 wykładów o Generale Bolesławie Wieniawie-Długoszowskim łącznie 468 odsłony, a wywiad z damą polskiego filmu i estrady panią Emilią Krakowską 224 odsłony.

Zapraszam do udostępniania tego i innych wykładów z kanału EduSenior na Państwa stronach na Facebooku stworzonych dla Słuchaczy UTW i stronach internetowych UTW.

Jednocześnie informuję, że poprzednie wykłady cały czas są dostępne na kanale EduSenior na platformie YouTube i możecie je Państwo również udostępniać i wykorzystywać do komunikacji z SenioramI.

hjd. Ula Kowalczuk

Link do wykładu poniżej