PUSTKOWO 2021

0 Comments

WCZASY DLA SŁUCHACZY ZUTW i ZAPRZYJAŹNIONYCH STAŁYCH BYWALCÓW NADMORSKIEGO WYPOCZYNKU

Termin: 14-25 MAJA 2021

Zapisy zainteresowanych do końca kwietnia na pocztę ZUTW: kontakt@utw.zgora.pl lub u słuchaczki ZUTW Teresy Błaszyńskiej: tel. 605 271 476. Prosimy przy zapisie o podanie aktualnego numeru telefonu i adresu.

Odpowiadamy na pytania telefonicznie lub mailowo.

Prosimy wyjeżdżających o możliwe szybkie zaszczepienie się przeciw COVID 19.
Wyjazd może być odwołany z przyczyn od nas niezależnych.

Termin następny: 13-24 WRZEŚNIA 2021 – zapisy od czerwca br.

Pamiętajmy o Janeczce Skrynkowskiej, wspominajmy Ją.

„Ile razy zdarzyło ci się powiedzieć, że masz ochotę uciec na koniec świata? Że dałbyś wiele za chwilę ciszy i spokoju? Ile razy w życiu miałeś chwile, że pragnąłeś samotności i świętego spokoju? Wyciszałeś dźwięki w telefonie i chowałeś go głęboko?
Zapraszamy do Pustkowa.
Nasza niewielka miejscowość to chyba jedno z najspokojniejszych miejsc nad Bałtykiem. Jest to tym bardziej zaskakujące, że Pustkowo leży w bardzo bliskim sąsiedztwie tłumnie odwiedzanego przez wczasowiczów Pobierowa i Rewala. Co w takim razie możemy robić w miejscu, które nie zostało jeszcze zalane falą tandetnych atrakcji? Na pewno polecamy spacery i wypoczynek na plaży, na której z powodzeniem znajdziecie miejsce dla swojego leżaka.
Jeśli chcemy na własnej skórze przekonać się, że nad polskim morzem można wypocząć w spokoju, powinniśmy się pospieszyć. Infrastruktura turystyczna w Pustkowie z roku na rok coraz bardziej się rozrasta.
Coś dla siebie znajdą też osoby lubujące się w wycieczkach pieszych i rowerowych. W Pustkowie znajdują trasy turystyczne warte uwagi” – czytamy na FB Ewy Puczko.