FOTKI Z WAKACJI

0 Comments

Grupa Fotograficzno-Filmowa działająca na Zielonogórskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku od roku 2017, pod kierunkiem Bolesława Polarczyka, zorganizowała 11.10.2021 wernisaż wystawy zatytułowanej “Fotki z wakacji”. Zdjęcia można oglądać w łączniku siedziby ZUTW na ścianie nazwanej “M-KWADRAT”, należącej od tego roku do Grupy KWADRAT, która zapowiada ciekawe wystawy, co dwa miesiące.

Pomysłodawca pierwszej wystawy członków tej grupy – Bolesław Polarczyk po powitaniu zebranych i omówieniu tematu prezentowanych zdjęć, przekazał głos p. prezes Zofii Banaszak, która dokonała otwarcia, obdarowując autorów zdjęć słodkościami i zachęcając ich do wakacyjnych wspomnień pokazanych na zdjęciach.

Wakacje to lato, słońce, dużo wolnego czasu, podróże i zwiedzanie. Każdy na pewno chciałby zatrzymać i zapamiętać te wspaniałe chwile. Zdjęcia są na to świetnym sposobem, a ich przeglądanie przywołuje wspomnienia. Tak właśnie było na dzisiejszym wernisażu grupy KWADRAT. Na autorów zdjęć i gości czekał też ładnie przygotowany przez wiceprezes ZUTW Elżbietę Józefowicz stół z poczęstunkiem i lampką wina dla każdego.

Grupa KWADRAT zaprasza wszystkich słuchaczy do oglądania wystawy.

Zdjjęcia: Krystyna Filmanowicz
Zdjęcia: Krzysztof Subocz