PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE ZARZĄDU Z ASYSTENTAMI

0 Comments

17 grudnia sali 2021 roku Zarząd ZUTW razem z Komisją Rewizyjną i Zespołem “Asystent” zorganizował przedświąteczne, uroczyste spotkanie. W Sali Słonecznej, bardzo ładnie przystrojonej, przy choince za suto zastawionymi stołami – potrawami przygotowanymi przez samych słuchaczy, zasiadło ponad trzydzieści osób.

Nasz uniwersytet ma bogatą ofertę zajęć. Tutaj każdy znajdzie dla siebie to, co go interesuje. Nie brakuje, poza stałymi zajęciami w klubach i zespołach, różnych wydarzeń kulturalnych, a w tym roku będzie ich szczególnie dużo z uwagi na 30-lecie ZUTW. Pomoc słuchaczy z Zespołu “Asystent” jest dla Zarządu bardzo ważna, co zawsze podkreśla i docenia pani prezes Zofia Banaszak. Tak było też na tym spotkaniu. Podziękowania, a nawet upominki własnoręcznie przygotowane z rąk Zofii Banaszak miło zaskoczyły obdarowanych nimi słuchaczy. Wszyscy zrewanżowali się gromkim “Sto lat” i życzeniami, żeby pani prezes nie zabrakło siły i chęci do dalszego działania i kierowania naszym uniwersytetem.

Magia świąt Bożego Narodzenia spowodowała, że było to miłe, serdeczne spotkanie słuchaczy, którzy ze sobą w ZUTW współpracują, lubią się, a nawet przyjaźnią. Tę magię, o której w okresie świątecznym często mówimy, tworzą ludzie. To oni przygotowali okolicznościowy, świąteczny wystrój, potrawy i ciasta, których nie powstydziłyby się najbardziej renomowane lokale gastronomiczne i cukiernie. Ale, co najważniejsze, stworzyli miłą atmosferę wzajemnej życzliwości. Wspólne kolędowanie nadało temu spotkaniu podniosły, bożonarodzeniowy nastrój i w takim, ze składanymi sobie życzeniami, się ono zakończyło.

Zdjęcia: Bogumiła Hyla-Dąbek