Koncert karnawałowy

0 Comments

Koncert Karnawałowy dla słuchaczy ZUTW i mieszkańców Zielonej Góry odbył się 24 stycznia 2023 roku w Sali im. Janusza Koniusza w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Cypriana Norwida. Wykonawcami byli studenci I i II stopnia kierunku Edukacji Artystycznej Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego z klasy śpiewu dr Marzanny Rudnickiej
Organizatorami koncertu byli: WiMBP i ZUTW.
Koncert Karnawałowy był wypełniony muzyką lekką i przyjemną. Usłyszeliśmy piosenki polskie z repertuaru polskich gwiazd muzyki rozrywkowej, m.in. Anny German, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego, Katarzyny Sobczyk, Jerzego Połomskiego, a także największe przeboje światowe z repertuaru Whitney Houston, Arethy Franklin, Christiny Aguillery, Steve Wondera i wielu innych. Była to dobra zabawa i miło spędzony czas w karnawale !
Dziękuję wszystkim organizatorom i obsługującym medialnie imprezę: dyrektorowi WiMBP dr. Andrzejowi Buckowi, dr Marzannie Rudnickiej z UZ, słuchaczom ZUTW z grupy Filmowo – Fotograficznej „KWADRAT” i „FOTOOKO” oraz akustykowi z WiMBP Jakubowi Bartuszowi.

Zofia Banaszak

Zdj. Roman Grobarski
Zdj.Krystyna Filmanowicz
Zdj. Bolesław Polarczyk

Film: Kazimierz Błaszyński