Pofestiwalowe spotkanie wolontariuszy z KOZZI Festiwalu

0 Comments

Wolontariusze z ZUTW, jak co roku, brali czynny udział w obsłudze trwającego w dniach 1-5 czerwca 2023 w Zielonej Górze Festiwalu Filmu, Teatru i Książki FFTiK.

Oto oni: Helena Haczkowska (koordynator z ramienia ZUTW), Elżbieta i Krzysztof Subocz, Roma Sobolewska, Barbara Miller, Elżbieta Józefowicz, Jadwiga Polańska, Ewa Pietrzak, Grażyna Cwojdzińska, Barbara Adamczyk,Maria Kasa, Ewa Lisiak, Halina Bohdanowicz, Ewa Teresa Pawłowska, Irena Sekulska, Urszula Sawczuk, Dorota Cerbińska, Bożena Taborska, Bożenna Strączyńska, Maria Jolanta Lorens.

12 czerwca na spotkaniu wolontariuszy w Sali Klubowej ZUTW, Helena Haczkowska podziękowała wszystkim za współpracę. Odczytała podziękowania pani Natalii Dyjas-Szatkowskiej, które zostały przesłane do wolontariuszy tuż po zakończeniu Festiwalu.

„Kochani! Pewnie będzie jeszcze okazja, by porozmawiać na żywo, niemniej jednak już dziś chciałam Wam z całego serca podziękować za Waszą nieocenioną pracę na festiwalu. Za uśmiech, profesjonalizm, poświęcenie, punktualność i rzetelność. Byliście wspaniałą wizytówką Kozzi Film Festiwal i słyszałam o Was tylko same pochwały. Jesteście wielcy, szczerze Wam za wszystko dziękuje!”

Podziękowania zarówno uczestniczącej w spotkaniu pani Natalii Dyjas-Szatkowskiej jak i Helenie Haczkowskiej złożyła pani prezes Zofia Banaszak.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy kawie i torcie.

Zdjęcia: Krzysztof Subocz