Spotkanie międzypokoleniowe

0 Comments

Kolejny raz dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 24 „Wesoła Żyrafa” z Zielonej Góry odwiedziły w środę 11 lutego 2026 roku nas, słuchaczy z – Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, tym razem z darami dla naszych seniorów. Były to dziesiątki herbat na zimne i cieplejsze dni.

Grupą „Kangurki” opiekowały się nauczycielki Panie Izabela Brzezina i Edyta Nawrotkiewicz. Wcześniejszą rozmowę, zapowiadając wizytę, przeprowadziła z prezes ZUTW Zofią Banaszak dyr. Przedszkola Kamila Dylak.

Szanowna Pani Dyrektor,

w imieniu słuchaczy Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pragniemy z całego serca podziękować za kolejne piękne spotkanie międzypokoleniowe z udziałem Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 24 „Wesoła Żyrafa” w Zielonej Górze.

Wizyta najmłodszych oraz przekazane przez nich dary były dla naszych seniorów niezwykle wzruszającym i radosnym przeżyciem. Ciepło, serdeczność i otwartość, których doświadczyliśmy, na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy za Pani zaangażowanie, wrażliwość i pielęgnowanie wśród dzieci tak pięknych wartości, jak szacunek, empatia i troska o drugiego człowieka, o naszych seniorów. Dzięki takim inicjatywom budowane są prawdziwe mosty między pokoleniami.

Z całego serca dziękujemy Dzieciom, Wychowawcom oraz Rodzicom za piękne, wzruszające spotkanie. Wasza obecność, uśmiechy i ogromne serca ogrzały nas bardziej niż najcieplejsza herbata, za którą dziękujemy z całego serca.

Państwa inicjatywa, zaangażowanie i otwartość serca są dla naszych seniorów niezwykle cennym gestem wsparcia i pamięci.

Z wyrazami wdzięczności i serdecznymi pozdrowieniami

                          Zarząd i Słuchacze Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zofia Banaszak

Zdjęcia: Elżbieta Subocz